UV-C sterilizační box

Sterilizační box využívající bezpečnou UV-C LED technologii 100 % bez použití toxické rtuti s automatickým vypínáním při otevření. Ideální pro sterilizaci opakovaně použitelných roušek, respirátorů a dalších každodenní předmětů. Kompletní čistící režim sterilizuje s účinností 99,9 %.

Skladem
Kód: 184
699 Kč
Kategorie: UV-C sterilizace
Velikost:: 5,1 x 10,4 x 19,1 cm
Hmotnost:: 279 g

Kvalitní UV-C sterilizační box ideální pro bezpečnou sterilizaci opakovaně použitelných roušek a respirátorů nebo jakýchkoliv každodenních předmětů jako jsou telefon, sluchátka, hodinky, šperky a další. 

UV-C světlo je tradiční technologie, kterou se ve zdravotnictví nebo průmyslu bezpečně sterilizují předměty, vzduch nebo voda od 99,9 % bakterií a virů. 

Volit lze mezi režimy rychlého čištění (90s, stisknutí tlačítka 1x) nebo kompletního čištění (5min, stisknutí tlačítka 2x). 

Box obsahuje 2 UV-C LED světla vyrobená z netoxického materiálu bez použití rtuti (mnoho dostupných variant na trhu rtuť obsahují). Navrženo tak, aby se při otevření boxu UV-C světlo automaticky zhaslo a uživatel tak nebyl vystaven jeho záření. UV-C LED světlo má životnost 10 000 hodin. Vlnová délka 270-280nm. Včetně 1m USB C kabelu z TPE (PVC free). Vstup: 5V/1.5A.