Přenosná UV-C sterilizační taštička s baterií

Přenosná sterilizační taštička využívající bezpečnou UV-C LED technologii 100 % bez použití toxické rtuti s automatickým vypínáním při otevření. Ideální pro sterilizaci opakovaně použitelných roušek, respirátorů a dalších každodenní předmětů kdekoliv i mimo zdroj elektrické energie. Kompletní čistící režim sterilizuje s účinností 99,9 %.

Skladem
Kód: 193
849 Kč
Kategorie: UV-C sterilizace
Velikost:: 11,5 x 7 x 21,5 cm
Hmotnost:: 142 g

Přenosná UV-C sterilizační taštička ideální pro bezpečnou sterilizaci opakovaně použitelných roušek a respirátorů nebo jakýchkoliv každodenních předmětů jako jsou telefon, sluchátka, hodinky, šperky a další. Integrovaná baterie s kapacitou 400 mAh pro používání kdekoliv na cestách.

UV-C světlo je tradiční technologie, kterou se ve zdravotnictví nebo průmyslu bezpečně sterilizují předměty, vzduch nebo voda od 99,9 % bakterií a virů. 

Volit lze mezi režimy rychlého čištění (5min, stisknutí tlačítka 1x) nebo kompletního čištění (10min, stisknutí tlačítka 2x). 

Taštička obsahuje 3 UV-C LED světla vyrobená z netoxického materiálu bez použití rtuti (mnoho dostupných variant na trhu rtuť obsahují). Navrženo tak, aby se při otevírání magnetického zipu UV-C světlo automaticky zhaslo a uživatel tak nebyl vystaven jeho záření. UV-C LED světlo má životnost 10 000 hodin. Vlnová délka 270-280nm. Včetně micro USB nabíjecího kabelu z TPE (bez PVC).